Dnes je piatok 27. novembra 2020 meniny má Milan zajtra Henrieta

Vítame Vás na oficiálnych stránkach obce Kazimír! PDF Vytlačiť

 Vítame Vás na oficiálnych stránkach obce Kazimír. Veríme, že z nich získate zaujímavé a užitočné informácie zo všetkých oblastí života v našej obci, o jej histórii, súčasnosti, smerovaní, o možnostiach turistického, športového a kultúrneho vyžitia.

 

 Súčasťou internetových stránok sú aj pravidelne aktualizované sekcie, v ktorých Vás budeme informovať o dôležitých udalostiach v obci a aj jej bezprostrednom okolí, predstavíme Vám vízie rozvoja a stav rozbehnutých projektov. Na stránkach budú zverejňované informácie zo zasadnutí obecného zastupiteľstva, jeho hlasovaní a uzneseniach, informácie o rozpočte obce, výročné správy atď. Stránka spĺňa pravidlá prístupnosti a štandardy platné s novou legislatívou, podľa pravidiel prístupnosti webového sídla, podľa prílohy č. 1 Výnosu o štandardoch pre IS VS (účinnosť 1.10.2008, vydaný vo Finančnom spravodajcovi MF SR č. 9/2008).

 Zároveň Vám ponúkame možnosť prispievať svojimi príbehmi, fotografiami alebo článkami na internetové stránky obce Kazimír. Príbehy aj články by mali byť predovšetkým zo života obce a jej obyvateľov. O svoje zážitky sa tak môžete podeliť nie len s obyvateľmi obce, ale i s ďalšími návštevníkmi stránky a priblížiť im tak život v našej obci. Vaše príspevky prosím zasielajte na email:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.   alebo priamo na OcÚ. Na webstránkach obce budú uverejnené vždy začiatkom nasledujúceho mesiaca, po Vašom doručení. ĎAKUJEME.

 Budeme veľmi radi, ak tieto stránky poslúžia či už rodákom žijúcim v súčasnosti mimo obce pookriať trochu na duchu a aspoň takouto formou, prostredníctvom internetu, sa vrátiť na chvíľu domov alebo aj cudzím návštevníkom pre ktorých bude táto stránka motiváciou pre navštívenie našej obce a jej nádherného okolia.

 

Informácie o webovom sídle.

Správca a vlastník obsahu:

Obec Kazimír

Hlavná 93 / 105

076 13 Kazimír

 

IČO: 00331597

Číslo účtu: 0010320622/0200, VÚB

 

Mailové kontakty:

Všeobecné informácie:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Podateľňa:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Starosta:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Informácie o napĺňaní webového sídla:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Hlavný kontrolór obce:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Technický prevádzkovateľ:

Webex

Ostrovského 2

040 11 Košice

Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Správca obsahu webového sídla:

Ing. Michal Černej

Cintorínska 2/260

076 13 Kazimír

Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

Informácie o kompetenciách.

Obec Kazimír je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky, ktorý svoje samosprávne kompetencie vykonáva samostatne podľa zákona SNR č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení.

 

Obec Kazimír spravuje:

Obecný úradMaterskú školuZákladnú školuObecný hasičský zbor, Obecný park, Budovu pošty, Dom kultúry, Obecné cintoríny a dom smútku, Školskú jedáleň, Obecnú knižnicu.

 

Separovaný zber

november 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Kto je online..

Aktuálne máme 97 hosti prítomný