Dnes je utorok 25. februára 2020 meniny má Frederik/Frederika zajtra Viktor

Úspechy nášho rodáka E. Hutku v kulturistike. PDF Vytlačiť
Pondelok, 29 Február 2016 18:17

Náš rodák Emil Hutka sa vo svete kulturistiky stáva čoraz populárnejším a jeho úspechy v tomto športe ho povzbudzujú a dodávajú mu stále väčšiu silu a odhodlanie aby v tomto svojom koníčku aj naďalej  pokračoval a prijímal nové výzvy. Jeseň  je obdobím, ktoré znamená pre kulturistov väčšinou vrchol sezóny a účasť na súťažiach. Emil v tomto nie je výnimkou. Má za sebou úžasný úspech na Tatranskom pohári 25. októbra 2015, keď sa postavil na štart prestížnej súťaže. Vážil 93,5 kilogramov, to znamená, že súťažil v najťažšej hmotnostnej kategórii, v ktorej sa okrem neho nachádzali aj takí borci, ktorí za sebou majú účasti na Majstrovstvách Európy, Majstrovstvách Sveta, či amatérskej Mr. Olympia. Ako sám tvrdil, nepočítal so žiadnym výraznejším úspechom a Tatranský pohár bral ako možnosť oťukať sa medzi mužmi. Motyka však vystrelila poriadne vysoko, 22-ročný Emil sa medzi mužmi prebojoval do finále a skončil na vynikajúcom šiestom mieste! Ďalšia súťaž, kde opäť zažiaril, sa konala približne o mesiac neskôr a bola to „Veľká cena Dubnice nad Váhom“, kde súťažil medzi juniormi a vybojoval si tam fantastické 3.miesto.

„Milujem to! Milujem ten pocit, keď trénujem v posilke, milujem ten pocit keď viem, že som do toho dal všetko, zbožňujem pózovať pred ľuďmi, ktorí sledujú každý môj pohyb každý sval a búrlivým potleskom ocenia drinu, ktorú do toho dám a to je pre mňa tá najväčšia medaila, uznanie a rešpekt. No a súťaž je len taká čerešnička na torte“, povedal.  Emil, držíme Ti palce a prajeme veľa ďalších športových úspechov aby si aj takýmto spôsobom reprezentoval seba a zároveň aj našu obec.

 Ak chceš sledovať Emila v jeho kulturistickom svete a byť informovaný/á o jeho progrese, neváhaj navštíviť aj iné internetové stránky.

http://www.tvojtrebisov.sk/emil-hutka-opisal-pripravu-na-sutaz/

http://www.tvojtrebisov.sk/emil-hutka-uspel-na-sutazi-medzi-muzmi/

https://www.facebook.com/Emil-Hutka-1423652694628198/?ref=aymt_homepage_panel

https://www.youtube.com/channel/UCB_w5yK8ttuWBcUIb34M9Mg

 

  Hutka Hutka
Hutka
  Hutka   Hutka   Hutka
 

Separovaný zber

február 2020
Po Ut St Št Pi So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Počasie

 
booked.net

Ankety

Čo Vám najviac chýba v našej obci?
 

Kto je online..

Aktuálne máme 87 hosti prítomný